Objekts Loft Arch

Apartamenti- viesnīca pie Isaaka Ansambļa Sanktpēterburga, Antonenko iela 2

Atgriezties

2013. g.

 

Isakijevskās Asamblejas projekts paredz vēsturiskās celtnes rekonstrukciju un elitāras viesnīcas būvi pašā Sanktpēterburgas centrā.

 

Rekonstrukcija tika uzsākta 2013. gadā, objektu nodēvējot par “Isakijevskaja Assambleja”. Viesnīcas koncepciju izstrādāja Knight Frank speciālisti, telpisko plānošanu veica arhitektūras birojs LOFT, ģenerāluzņēmējs — kompānija “Upravlenije stroitelnimi projektami”. Pateicoties mūsu teicamam funkcionālajam objekta plānojumam, AS “Faiv star” (investors) spēja pārdot objektu IK “Renord-invest” un Korejas “Lotte Group” par 10% dārgāk. 

 

Ēka uz Moikas un Antonenko ielas stūra celta 1850. gadā pēc franču arhitekta Adriana Robena projekta, tomēr izdarot atkāpes no tā.  Namu uzbūvēja par 12 collām augstāku nekā projektēts. Par to Imperators Nikolajs Pirmais būvnieku sodīja ar karceri, bet īpašnieci tirgotāju Jakunčikovu piespieda samazināt ēkas augstumu. Ēku pārbūvēja Nikolajs Jefimovs un Bernārs de Simons.

 

Namā dažādos laikos dzīvojuši publicists un prozaiķis kņazs Vladimirs Meščerskijs, kā arī pirmais ASV sūtnis Krievijā un vēlāk sestais ASV prezidents Džons Kvinsijs Adams.

 

Zemes gabals – 3496 m2

Ēkas kopējā platība – 15 829 m2

Apartamenti – 9 105 m2

Apartamentu skaits – 50

Auto stāvvietu skaits – 47

Līdzīgi projekti