Objekts Loft Arch

Biroja ēka un stokofiss Siguldā Lauku iela 6. Sigulda

Atgriezties

Tika izstrādāta arhitektūras koncepcija diviem zems gabaliem ar kopējo platību 28'167 m2, kas atrodas Siguldas pilsētas malā, netālu no Vidzemes šosejas.

Sākotnēji tiek projektētas un tiks izbūvētas divas ēkas – biroju ēka un StokOfiss ēka, kas piekļaujas Lauku ielai un veido kopīgu piebraukšanas iespēju, autostāvvietas klientiem un biroja ēkas darbiniekiem. Teritorijas attīstība paredz ērtu labiekārtojuma risinājumu, plašu autostāvvietu klientiem un darbiniekiem, apzaļumotas atpūtas zonas biroja darbiniekiem, kā arī segtu velo novietni.

Kompānijas biroja ēka paredzēta vienstāvīga, kur uz dienvidu pusi paveras skats uz apkārtējo vidi, lai pēc iespējas vairāk sajustu dabas tuvumu un iedvesmoties no tās. Projektējot ir domāts par energoefektīviem risinājumiem, kur dienvidu pusē paredzēta liela pārkare – nojume, lai tā radītu ēnu un aizsargātu biroja ēkas lielos stiklojumus no saules tiešās iedarbības, uz jumta saules paneļi, energoefektīvs sienu un jumta risinājums.

StokOfiss ēkas pirmajā stāvā izvietotas plašas noliktavas un veikala vajadzībām paredzētas telpas ar lieliem skatlogiem. Otrajā stāvā atrodas birojam piemērotas telpas. Stok‑ofisa ēkai klientu piekļūšana tiek organizēta no ielas puses, bet no aizmugures ir nodrošināta piegādes iespējas noliktavai un lieli vārti. Telpu plānojums tiks pielāgots pēc konkrēta īrnieka prasībām.

Ēkas vizuālais tēls iecerēts, veidojot pievilcīgu arhitektonisku risinājumu – biroja ēkai paredzēta koka fasādes apdare ar izteikti vertikāliem logiem un smalkām, vertikālām metāla detaļām, kas radīs ritmisku gaismēnas spēli.

Nākotnē paredzēts attīstīt tālāko zemes gabala daļu ar četrām aukstajām vai siltajām noliktavām, atkarībā no konkrēta potenciālā īrnieka vēlmēm.

Gruntsgabala platība – 2.8167 ha

Biroja ēkas platība – 941 m2

Stok-ofisa platība – 1436 m2

Autostāvvietu skaits – 67

Potenciālo auksto vai silto noliktavu kopējā platība – 5560 m2

Līdzīgi projekti