Objekts Loft Arch

Veikals pie jūras Ainažu iela 113, Zvejniekciems, Saulkrastu novads

Atgriezties

 

Zemes gabals atrodas apdzīvotā vietā Zvejniekciems, pašā Baltijas jūras krastā, kur tiek paredzēts ELVI veikals ar vasaras tirdzniecības vietām. Šī tirdzniecības vieta tiks izvietota vēsturiski nozīmīgā vietā, kur savulaik atradies Zvejniekciema zivju kopžāvētas komplekss "Ikriņi", tāpēc teritorijas attīstība plānota ar vislielāko cieņu pret tās vēsturi un dabas vērtībām.

Jaunais veikals būs Latvijas mērogam unikāla tirdzniecības vieta pašā jūras krastā, kas tiks būvēta, respektējot gan kāpu zonas tuvumu, gan šī objekta vēsturisko mantojumu. Mēs labi apzināmies, ka lielai daļai Zvejniekciema iedzīvotāju un vēstures zinātāju šī vieta asociēja ar vietējās rūpniecības uzplaukumu un sasniegumiem, tāpēc attīstīt šo teritoriju mums ir liela izaicinājums un atbildība vienlaikus. ELVI ir Latvijas uzņēmēju veidots veikalu tīkls un, kas ar savu jaudu, pieredzi un izpratni par latviskajām vērtībām, spēs iedot jaunu elpu pēdējos gadu desmitos degradētam kvartālam.

Teritorijas attīstības plānā paredzēta gan energoefektīvas un vizuāli pievilcīgas tirdzniecības ēkas izbūve, gan plaša stāvlaukuma iekārtošana gandrīz 60 automašīnām, apstādījumi atpūtas zonas un pop-up tirdzniecības un atpūtas vietas vasaras sezonā. Īpašu vieta kompleksā tiks atvēlēta arī šīs vietas vēstures informācijai un apkaimes biotopu aizsardzībai, lai ELVI pircēji veikala apmeklēšanu var apvienot ar jaunu zināšanu ieguvi un patīkamu atpūtu tiešā jūras tuvumā.


Zemesgabala platība – 6440 m2

Ēkas kopējā platība – 826 m2

Autostāvvietu skaits – 58

Līdzīgi projekti