Objekts Loft Arch

ELVI tirdzniecības kvartāls Mārupē Lielā iela 26, Mārupes novads

Atgriezties

Projektējot veikalu, tika veikta būves ārējā tēla un interjera dizaina pielāgošana mūsdienu tendencēm – tirdzniecības centram tika izstrādāta jauna koncepcija.

Liela uzmanība ir pievērsta stāvvietas labiekārtojumam, paredzot apstādījumu zonas. Tās ne tikai uzlabo vizuālo pievilcību, bet ir arī funkcionālas, jo stāvvietas lietus ūdens attīrīšanai un infiltrācijai, apstādījumos izmantoti īpaši augi.

Apmeklētāju ērtībai izveidota gājēju promenāde ar ārējiem tirdzniecības kioskiem un soliņiem, lai varētu baudīt Latvijas produktus, tā realizējot tirdzniecības centra saukli "Par savējiem!" dzīvē.

Projektējot ELVI tirdzniecības kvartālu Mārupē, tika veikta būves ārējā tēla un interjera dizaina pielāgošana mūsdienu tendencēm – tirdzniecības centram tika izstrādāta jauna koncepcija, apvienojot zem viena jumta visu nepieciešamo ģimenei vairākos veikalos: ELVI, AlkOutlet, Pepco, Eiroaptieka. Arhitektoniski jaunais tēls akcentē ārējās nesošās koka konstrukcijas un galvenās ieejas abām ēkām.

Jaunajā kvartālā tiks īpaši domāts par ilgtspējīgas attīstības risinājumiem, saules paneļiem uz jumta, uzstādīta siltumatguves sistēma, kas ļauj telpu apsaimniekošanai izmantot tirdzniecības iekārtu radīto siltumu.

Liela uzmanība ir pievērsta stāvvietas labiekārtojumam, paredzot lielas zaļās apstādījumu zonas, un kvartālā tiks iestādīti gandrīz 900 dažādu koku un krūmu, tostarp vairāki desmiti liela izmēra stādu. Apstādījumi ne tikai uzlabo vizuālo pievilcību, bet ir arī funkcionāli, jo stāvvietas lietus ūdens attīrīšanai un infiltrācijai apstādījumos izmantoti īpaši piemeklēti augi. Starp ēkām izvietotais bērnu laukums sniegs priecīgus mirkļus arī pašiem mazākajiem.

Apmeklētāju ērtībai izveidota gājēju promenāde ar ārējām tirdzniecības vietām un soliņiem, lai apmeklētāji varētu baudīt Latvijas produktus, dažādas mājražotāju, amatnieku preču un ēdināšanas uzņēmumu piedāvātās iespējas, tā realizējot tirdzniecības centra saukli "Par savējiem!" dzīvē.

Zemesgabala platība – 11000 m2

Ēku kopējā platība – 1800 m2

Autostāvvietu skaits – 96

elvi.lv

alkoutlet.lv

Līdzīgi projekti