Objekts Loft Arch

Veikals Mārupē Lielā iela 26, Mārupes novads

Atgriezties

Projektējot veikalu, tika veikta būves ārējā tēla un interjera dizaina pielāgošana mūsdienu tendencēm – tirdzniecības centram tika izstrādāta jauna koncepcija, apvienojot zem viena jumta visu nepieciešamo ģimenei vairākos veikalos: ELVI, AlkOutlet, Pepco, Eiroaptieka. Arhitektoniski jaunais tēls akcentē ārējās nesošās koka konstrukcijas un galvenās ieejas abām ēkām.

Liela uzmanība ir pievērsta stāvvietas labiekārtojumam, paredzot lielas zaļās apstādījumu zonas. Tās ne tikai uzlabo vizuālo pievilcību, bet ir arī funkcionālas, jo stāvvietas lietus ūdens attīrīšanai un infiltrācijai, apstādījumos izmantoti īpaši piemeklēti augi. Apmeklētāju ērtībai izveidota gājēju promenāde ar ārējiem tirdzniecības kioskiem un soliņiem. Starp ēkām izvietotais bērnu laukums sniegs priecīgus mirkļus arī pašiem mazākajiem.

Tirdzniecības centra stāvlaukumā ir paredzēta divpusēja LED ekrāna uzstādīšana, lai vasaras mēnešos apmeklētāji uz tā varētu baudīt koncertus, hokeja vai futbola spēles, tā realizējot tirdzniecības centra saukli "Par savējiem!" dzīvē.

 

Zemesgabala platība – 11000 m2

Ēku kopējā platība – 1800 m2

Autostāvvietu skaits – 96

 

elvi.lv

alkoutlet.lv

Līdzīgi projekti