Objekts Loft Arch

Daudzīvokļu ēka Portugālē pie okeāna Portimao, Algarve, Portugal

Atgriezties

2018

16.stāvu daudzīvokļu ēka Portugāles dienvidos pie okeāna - plānojuma detalizēta izstrāde, konsultācijas. Mājas lapas izstrādes un rebrendings sadarbībā ar dizaineri Jeļanu Rasiņu. 

Elite Residence piedāvā modernas telpas ar mūsdienīgu arhitektūru pārdošanai - viens, divi un trīs guļamistabu dzīvokļi un veikali. 17 stāvu daudzdzīvokļu ēka atrodas pludmales Praia da Rocha centrā, Portimao, Algarvē, Portugālē, nedaudz vairāk kā 150 metru attālumā no jūras, greznā vietā starp Portimão piestātni un Alvor ciematu. Unikāla vieta, kur dzīvot, pavadīt brīvdienas un baudīt mieru. Šī ir formula, kas padara jūsu jauno mājas īpašo.

Elite Residence ir 17 stāvu augstā augstumā ar kvalitatīviem materiāliem un ekskluzīvu apdari, kas izvietos unikālu tūrisma kompleksu, kas tagad aptver vairāk nekā 9 tūkstošus kvadrātmetru celtniecības, lai piedāvātu 90 ekskluzīvus dzīvokļus ar vairākām tipoloģijām no vienas līdz trim guļamistabām ar lielisku skatu uz jūru. Dzīvokļi atšķiras ar lielām platībām - no 73 m2 līdz 415 m2, katrā no tām ir viena autostāvvieta. Auto mīļotājiem un lielām ģimenēm ir iespēja iegādāties papildu autostāvvietu. Mazumtirgotājiem un uzņēmējiem augstākās klases piedāvājumā ir 5 komerciālie īpašumi iegādei.

Attīstībā ir iespaidīgs dārzs un peldbaseins.

https://eliteresidence.pt/ru/contacts

 

Kopējā platība - 10 000 m²

 

Līdzīgi projekti