Par Loft Loft Arch

Par Loft

Arhitektu birojs LOFT ir dibināts 2006. gadā un tā īpašnieks ir Ģirts Kalinkevičs. Uzsākot veiksmīgi darboties Latvijā, birojs bija arī starp tiem pirmajiem, kas sāka piedāvāt pakalpojumus ārpus Latvijas robežām.

LOFT ir kļuvis par veiksmīgu uzņēmumu ar nevainojamu starptautisko reputāciju. Biroja komanda spēj realizēt visambiciozākās gan vietējo, gan ārvalstu pasūtītāju arhitektūras ieceres un piedāvā:

  • arhitektūras projektu izstrādi atbilstoši iepriekš rūpīgi izvērtētām klienta biznesa iecerēm; Uzskatām, ka arhitektūras ideja ir nesaraujami saistīta ar biznesa plānu un veiksmīgākie risinājumi rodas realizējot abus kopā.
  • idejas skices, arhitektūras un interjera koncepcijas izstrādi un realizāciju;
  • jaunbūvju, renovāciju un rekonstrukciju projektus un būvprojektu vadību.

 

Ģirta Kalinkeviča CV un Latvijas Radio intervija ar viņu

Jaunumi

Jaunumi

LOFT Latvija

Pirms dibināt biroju, Ģirts jau bija ieguvis nozīmīgu pieredzi strādājot pie tā laika Latvijas arhitektūras top projektiem Hotel Berg un Ģipša Fabrika. Tolaik kopā ar kolēģiem no Zaigas Gailes biroja un arhitektūras firmas KUBS tika realizēti daudz izteiksmīgi projekti, t. sk. Rīgā, Katoļu ielā 19 un Jūrmalā, Dzintaru prospektā.

Šodien Ģirts vada aizrautīgu profesionāļu komandu savā birojā LOFT, ar kura pēdējā laikā paveikto var iepazīties sadaļā PROJEKTI.

Ģirta, kā vērīga uzņēmēja talants vēlreiz izpaudās dibinot arī nekustamo īpašumu un investīciju kompāniju RigaLOFT, kura veikli ieņēma ar loft izbūvi saistīto darījumu tirgus nišu. Tagad RigaLOFT rīcībā ir plašākā loft īpašumu datubāze un investīciju objekti Rīgā un neatsverama loft praktiskā izbūves pieredze.

 

LOFT Krievija

Latvijā 2008. gadā sākās strauja celtniecības un jaunu arhitektūras projektu izstrādes lejupslīde. Ekonomiskā krīze skāra visu nozari - daudzi neizturēja un padevās un beidza darbību. Taču, ne Ģirts.

Krīzi pārvar, tas, kas spēj pielāgoties un ļauties izaicinājumam. Sapratis, ka krīze ir iespēju laiks, Ģirts intensīvi lūkojās Austrumu virzienā.

Pirmo pieredzi ārvalstīs birojs ieguva strādājot Minskā, līdz arī to sasniedza krīze. Taču kontakti un zināšanas par darbu ārpus Latvijas jau bija uzkrātas. To vēlējās izmantot biroja ilggadējs klients no Sanktpēterburgas.

Radošie risinājumi un īsteni profesionāla attieksme uzrunāja arī citus nekustamā īpašuma investorus un attīstītājus Krievijā, LOFT reputācija auga, biroju rekomendēja arvien biežāk.
Arī tagad, lielu daļu no arhitektūras biroja LOFT darba veido projekti Krievijā. Starp LOFT izstrādātajām arhitektūras koncepcijām un projektiem Krievijā noteikti ir jāmin:

  • apartamenti un viesnīca pie Isāaka katedrāles, Sanktpēterburgā, Antonenko ielā 2;
  • tirdzniecības centra koncepcija Pleskavā,
  • biroja ēkas rekonstrukcija Sanktpēterburgā, Sevastopolskaja ielā 15.